Posted by: wks  /   Category: Bez kategorii   /   Brak komentarzy
17
Maj
2022

Szanowni Państwo, Wojskowy Klub Sportowy Oleśniczanka serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 do kibicowania Polskim Lekkoatletom podczas 3 Memoriału PŁK Wiesława Kiryka 🏃🏼‍♀️🏃

W sobotę pięcioro młodych lekkoatletów wystartowało na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu, na którym odbył się mityng inauguracji sezonu 2022 „Od Młodzika do Olimpijczyka”. 🏃🏼‍♀️🏃

✅ Jako pierwsza o godzinie 10:00 wystartowała Magdalena Gliszczyńska, która zajęła czwarte miejsce na dystansie 100 m przez plotki, uzyskując nowy rekord życiowy.

Read more

Obóz zimowy w Szklarskiej Porębie

11
Lut
2022

Wojskowy Klub Sportowy Oleśniczanka w dniach 05.02-13.02 przebywa na obozie szkoleniowo-sportowym dla dzieci i młodzieży w miejscowości Szklarska Poręba.

Celem zgrupowania jest realizowanie planów szkoleniowych, treningowych młodych lekkoatletów do startów w sezonie.

Zajęcia treningowe odbywają się na szlakach i trasach górskich oraz obiektach sportowych MOSIR m.in. stadionu.

Read more

Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Łodzi

24
Sty
2022

Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska już są za nami. Młodzi zawodnicy WKS Oleśniczanka nie zawiedli z formą i pokazali się z jak najlepszej strony, zdobywając kolejne medale dla klubu oraz poprawiając swoje rekordy życiowe 🤗

Pierwsza część odbyła się 15 stycznia w Wałbrzychu. Wystartowali w niej kulomioci, zdobywając jeden medal. Natomiast.

Read more

Dawid Kułek ze stypendium „Wybiegaj w Przyszłość”

30
Gru
2021

Podopieczny trenera Jarosława Janeczka, Dawid Kułek wśród siedmiu laureatów Programu stypendialnego ,,Wybiegaj w Przyszłość"

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 👏💪🥇🏃

Maciej wystartował 21 listopada na Halowej Olimpiadzie LDK zajmując drugie miejsce na dystansie 60 m z wynikiem 7.44.

Maciej Banaszewski 1 m 60m,

Lidia Dopierała 3 m 300m,

Kornel Lasecki 4 m 600m,

Oliwia Kałwińska 5 m 600m,

Antonina Gendera 5 m 60m,

Alina Bokwa 6m 60m,

Na przełajowych Mistrzostwach Polski wystartowała trójka zawodników. Dawid Kałwiński, który zajął 22 miejsce na dystansie 3 km z wynikiem 10:52, Paulina Wróbel zajęła 28 miejsce na dystansie 3 km z wynikiem 13:12, a na 44 miejscu uplasował się Jakub Kaspryszyn również na dystansie 3 km przebiegając w 12:04 .