Finał Dolnośląskich Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Przewodniczącej SZS Dolny Śląsk 09.04.2016.

26
Kwi
2016

W sobotę w Oleśnicy zorganizowano po raz kolejny już Finał Dolnośląski Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Przewodniczącej SZS Dolny Śląsk. Rywalizowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa dolnośląskiego.

Poza indywidualnymi wynikami zawodnicy wedle zajętych miejsc zdobywali również punkty do klasyfikacji drużynowej. W sumie przeprowadzono 16 biegów, do których zgłoszonych było prawie 1100 młodych sportowców. Na najlepszych czekały dyplomy i medale. Prowadzono też klasyfikację najlepszych biegaczy z powiatu oleśnickiego.

Wydarzeniu patronowali starosta Wojciech Kociński i burmistrz Michał Kołaciński, którzy dokonywali dekoracji zwycięzców. Organizatorami byli Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu, Wojskowy Klub Sportowy „Oleśniczanka”, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Oleśnicy i Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny ATOL.

Zapraszamy do Zapoznania się z wynikami:

Finał Dolnośląskich Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Przewodniczącej SZS Dolny Śląsk 09.04.2016.
http://www.nadobny.net/przelaje/

Galeria zdjęć w linku poniżej
Więcej zdjęć udostępniamy dla Wszystkich zainteresowanych:
https://goo.gl/photos/knEcnEcHaRpM7z6M6
Wkrótce film z wydarzenia.

Dziękujemy za przybycie do Oleśnicy na Finał Dolnośląskich Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Przewodniczącej SZS Dolny Śląsk 09.04.2016.
Cieszymy się za Tak liczne przybycie mimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych.
Gratulujemy Zwycięzcom we wszystkich kategoriach. i Zapraszamy za rok.